close

Booking

Please enter your name
Please enter your telephone
Please choose person number
Please choose the date
Please choose the time
Your booking is successfully sent
Something went wrong. Your booking was not send.
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

For booking groups of twelve or more, please refer to our functions page

 
close
Monday - Friday
10 am - 10:30 pm
Saturday
9 am - 11 pm
Sunday
9 am - 9 pm
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 
 

HISTORIA VISTULA PORT

Restauracja Vistula Port znajduje się nieopodal nadwiślańskiego Portu Płaszów na spokojnej ulicy Na Zakolu Wisły. Powstała 10 grudnia 2017r, słynie ona z tradycji, eleganckich przyjęć i bankietów organizowanych tu od początku jej istnienia. Historia chodź krótka to bardzo intensywna, restauracja tworzona z pasją. Pracujemy ciągle dla Was dzięki uzyskaniu subwencji finansowej od Polskiego Funduszu Rozwoju w kwocie 530 683,28 zł.

 
 

WNĘTRZE VISTULA PORT

 Wnętrze restauracji urządzone jest w stylu portowym. Dominuje kolorystyka bieli w połączeniu z błękitem. Dodatki użyte do aranżacji lokalu nawiązują do żeglarskich klimatów, nadając jej lekki i niepowtarzalny charakter.

 
 

MIEJSCE DLA DZIECI

Nie pozostajemy obojętni na potrzeby Waszych pociech – w restauracji znajduje się kącik dla dzieci, dzięki któremu okres spędzony w restauracji przez nich będzie zdecydowanie bardziej przyjemny.

 
 

DARMOWY PARKING

Wiemy, że wielu naszych klientów porusza się samochodami, a także jakie jednocześnie są problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego przy restauracjach. My jednak w pełni problemy rozumiemy, stąd też posiadamy 4 dedykowane miejsca parkingowe dla naszych klientów, choć w razie potrzeby w okolicy są kolejne miejsca parkingowe nie objęte strefą płatnego parkowania.