close

Booking

Please enter your name
Please enter your telephone
Please choose person number
Please choose the date
Please choose the time
Your booking is successfully sent
Something went wrong. Your booking was not send.
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

For booking groups of twelve or more, please refer to our functions page

 
close
Monday - Friday
10 am - 10:30 pm
Saturday
9 am - 11 pm
Sunday
9 am - 9 pm
 
Tel: 423.266.1121
Email: sales@goodresto.com
 

JESTEŚMY DLA WAS

Vistula Port, to nie tylko wyjątkowa restauracja – to również doświadczony zespół kucharzy, kelnerów i pracowników technicznych wykonujących starannie powierzone im zadania.

Spotkanie biznesowe z klientem? Posiedzenie zarządu? Warsztaty zespołowe? A może zwykła integracja pracowników? Obsługujemy wszystkie ważne dla Państwa wydarzenia. Z nami bez stresu, zrealizujesz wszelkiego rodzaju imprezy, konferencje, szkolenia, bankiety, jak również bardziej kameralne spotkania w gronie rodzinnym, jak wesela, komunie, chrzciny czy urodziny. Wybierz naszą restaurację a na pewno się nie zawiedziesz.

Posiadamy szerokie zaplecze pod względem kadry, oraz sprzętu. Oprócz wspaniałego jedzenia, równie ważna jest dla nas estetyka. Dlatego każde zlecenie jest przez nas przygotowywane indywidualnie, z uwzględnieniem Państwa sugestii, dotyczących wystroju i okoliczności wydarzenia. Niezależnie od miejsca i czasu, zrealizowane przez nas zlecenia przekonują, że jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa catering na każdą okazję.

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. cateringu

Anna Leśniak                                  Izabela Rosiek

Tel: +48 503 839 585                        Tel: +48 504 167 700

Mail: a.lesniak@vistulaport.pl        Mail: izabela.rosiek@vistulaport.pl

 

PRZERWY KAWOWE

Szkolenia firmowe warto uzupełnić o kawę, oraz przekąski, i słodki bufet. Oferujemy świeżo przygotowane kanapki, desery, słone przekąski, finger food i aromatyczną kawę. Szkolenia i spotkania o nieco bardziej wymagającym charakterze uzupełniamy o obsługę kelnerską na miejscu.

 
 

PRZYJĘCIA FIRMOWE

Niezależnie od charakteru spotkania – czy to bardziej formalnego jubileuszu, czy imprezy integracyjnej, zapewniamy dania gorące, przekąski i napoje. Zarówno w formie szwedzkiego stołu, jak i posiłków serwowanych przez obsługę. Naszym zadaniem jest zapewnienie swobodnej atmosfery, oraz pysznego jedzenia dla Państwa gości.

 
 

KONFERENCJE

Realizujemy zlecenia o charakterze całodziennym, lub kilku-dniowym, dla firm, fundacji i innych instytucji. Zgodnie z harmonogramem państwa wydarzenia przygotowujemy poranne i popołudniowe przerwy kawowe, uzupełnione o lekkie przekąski, finger food, oraz słodkości. Posiłki ciepłe przygotowujemy w formie szwedzkiego stołu, bądź, jeżeli wymagają tego okoliczności, w formie dostarczonych na miejsce gotowych dań. W przypadku bardziej formalnej konferencji, przygotowujemy również uroczyste powitania, lub pożegnania dla gości

 
 

BANKIETY

Z powodzeniem obsługujemy zlecenia o charakterze bankietowym, często dużo bardziej wymagające, od standardowych – zarówno pod względem przygotowywanych dań, jak i obsługi. Proponujemy Państwu catering w formie przyjęć koktajlowych, jak i serwowanych. Odpowiednio przygotowane specjalności, oraz profesjonalna obsługa kelnerska zapewnią Państwu zadowolenie wszystkich gości obecnych na wydarzeniu.

 
 

WESELA / KOMUNIE / CHRZCINY

Podobnie, jak w restauracji, bardzo ważne są dla nas, Państwa uroczystości rodzinne. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją komunii, chrzcin, wesel, rocznic i innych jubileuszy. Zapewniamy dyskrecję, oraz profesjonalizm obsługi. Przygotowujemy specjalnie wybrane dla Państwa zupy, dania główne i desery.

 
 

PRZYJĘCIA PLENEROWE

Obsługujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe, grille i inne wydarzenia. Zapewniamy zaplecze dla gości takie jak ławy, stoły, parasole, grille, roll bary etc. Jesteśmy przygotowani na obsługę wydarzeń nawet do kilkuset osób w formie szwedzkiego stołu, dań prosto z grilla, czy imprezy koktajlowej.