ul. Na Zakolu Wisły 12b, 30-729 Kraków +48 519 076 757

Catering


Vistula Port, to nie tylko wyjątkowa restauracja – to również doświadczony zespół, kucharzy, kelnerów i pracowników technicznych, obsługujący ważne dla Państwa wydarzenia. Oferujemy usługi cateringowe dla firm, oraz osób prywatnych.

Z nami, bez stresu, zrealizujesz wszelkiego rodzaju imprezy, konferencje, szkolenia, bankiety, jak również bardziej kameralne spotkania w gronie rodzinnym, jak wesela komunie, chrzciny, czy urodziny.

Posiadamy szerokie zaplecze pod względem kadry, oraz sprzętu. Oprócz wspaniałego jedzenia, równie ważna jest dla nas estetyka. Dlatego każde zlecenie jest przez nas przygotowywane indywidualnie, z uwzględnieniem Państwa sugestii, dotyczących wystroju i okoliczności wydarzenia.

Niezależnie od miejsca i czasu, zrealizowane przez nas zlecenia przekonują, że jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa catering na każą okazję.

Anna Leśniak

Tel: +48 503 839 585

Mail: a.lesniak@vistulaport.pl

Wypełnij Formularz

Formularz

Pola z gwiazdką obowiązkowe 

Oferta

Przerwy kawowe

Szkolenia firmowe warto uzupełnić o kawę, oraz przekąski, i słodki bufet. Oferujemy świeżo przygotowane kanapki, desery, słone przekąski, finger food i aromatyczną kawę. Szkolenia i spotkania o nieco bardziej wymagającym charakterze uzupełniamy o obsługę kelnerską na miejscu.


Imprezy firmowe

Niezależnie od charakteru spotkania – czy to bardziej formalnego jubileuszu, czy imprezy integracyjnej, zapewniamy dania gorące, przekąski i napoje. Zarówno w formie szwedzkiego stołu, jak i posiłków serwowanych przez obsługę. Naszym zadaniem jest zapewnienie swobodnej atmosfery, oraz pysznego jedzenia dla Państwa gości.

Konferencje

Realizujemy zlecenia o charakterze całodziennym, lub kilku-dniowym, dla firm, fundacji i innych instytucji. Zgodnie z harmonogramem państwa wydarzenia przygotowujemy poranne i popołudniowe przerwy kawowe, uzupełnione o lekkie przekąski, finger food, oraz słodkości. Posiłki ciepłe przygotowujemy w formie szwedzkiego stołu, bądź, jeżeli wymagają tego okoliczności, w formie dostarczonych na miejsce gotowych dań. W przypadku bardziej formalnej konferencji, przygotowujemy również uroczyste powitania, lub pożegnania dla gości.

Bankiety

Z powodzeniem obsługujemy zlecenia o charakterze bankietowym, często dużo bardziej wymagające, od standardowych – zarówno pod względem przygotowywanych dań, jak i obsługi. Proponujemy Państwu catering w formie przyjęć koktajlowych, jak i serwowanych. Odpowiednio przygotowane specjalności, oraz profesjonalna obsługa kelnerska zapewnią Państwu zadowolenie wszystkich gości obecnych na wydarzeniu.

Wesela, komunie, chrzcziny

Podobnie, jak w restauracji, bardzo ważne są dla nas, Państwa uroczystości rodzinne. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją komunii, chrzcin, wesel, rocznic i innych jubileuszy. Zapewniamy dyskrecję, oraz profesjonalizm obsługi. Przygotowujemy specjalnie wybrane dla Państwa zupy, dania główne i desery.


Imprezy plenerowe

Obsługujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe, grille i inne wydarzenia. Zapewniamy zaplecze dla gości takie jak ławy, stoły, parasole, grille, roll bary etc. Jesteśmy przygotowani na obsługę wydarzeń nawet do kilkuset osób w formie szwedzkiego stołu, dań prosto z grilla, czy imprezy koktajlowej.